SANICO Solární svítidlo schodišťové LED 0,12W studená bílá

Svítidlo zahradní LED schodiště solární černé 6500K studená Polux...
Garantovaný nákup z Svítidla RENT.cz

Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 3 629 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta45 Kč95 % • 9 568 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta45 Kč90 % • 885 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby49 Kč96 % • 34 925 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Svítidlo zahradní LED schodiště solární černé 6500K studená Polux...

0.2 kg
LED
Solární

• hezky svítí
  • , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Svítidla funguji dobře,montáž a zprovoznění je také jednoduché.

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Líbil se mi nápad, cena i provedení, něco takového jsme přesně potřebovali.
    • Světlo začne svítit už za plného denního světla, nesvítí pouze, když na něj dopadá přímé slunce, takže se pochopitelně vybíjí celé hodiny v době, kdy by se v žádném případě vybíjet nemělo, a pak nevydrží; vážně uvažuji o vrácení zboží, připadá mi, že jsme snad museli natrefit na zmetek, poněvadž taková chyba se zdá až absurdní.

0.2 kg
černé
LED
Solární

Svítidlo zahradní LED schodiště solární černé 6500K studená Polux

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč97 % • 5 136 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč91 % • 605 recenzíDalší informace

• hezky svítí
  • , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Svítidla funguji dobře,montáž a zprovoznění je také jednoduché.

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Líbil se mi nápad, cena i provedení, něco takového jsme přesně potřebovali.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč97 % • 5 136 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta45 Kč91 % • 605 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Po 14 dnech přestalo fungovat solární dobíjení u všech 4 zakoupených svítidel.
  • , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• none
    • ze tří, které jsem koupil 2, zemřelo během týdne
  • , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Je to sice malé světélko (čekala jsem větší), ale na fasádě RD svítí hezky celou noc, možná objednám další kusy

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

na sluném místě ok,pokud je světlo trošku ve stínu je lepší dokoupit silnější dobíjecí baterii

• , zakoupeno v Berge.cz

Super výrobek,

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• ta plastová část nejde sundat - doposud se mi to nepodařilo

levný produkt je to poznat na kvalitě provedení
    nejsem ovšem zkušený uživatel takových výrobků

• nevim
    • po dvou dnech přestala svítit