RSL 232 Reflektor 70W FAMILY DL RETLUX

LED
Materiál
hliník

LED venkovní reflektor Family, 70W, 5600lm, AC 230V, RETLUX RSL 232 Flood

Reflektor neboli světlomet má mnoho možností využití. Lze jej využít nejen v průmyslových objektech, ale například i doma.

Parametry produktu:

• špičkový LED chip BridgeLux 70 W
  • celohliníkové tělo
  • stupeň krytí: IP65
  • napětí: 220-240 V
  • spotřeba: 70 W ≐ 450 W (u halogen žárovky)
  • světelný tok: 5600 lm
  • teplota chromatičnosti: 6500 K - denní bílá

• , zakoupeno v tipa.eu

Je skvělý :-)

• Svítí hodně, příjemná barva světla ...
    • Zhruba po hodině svícení jsem si sáhl na tělo reflektoru - překvapilo mě, že je (na můj vkus) dost horké - neudržel jsem na něm ruku ani 5 sekund. Porovnávám s reflektorem EPISTAR W, kde ruku udržím navždy, jelikož je zde čip dostatečně chlazen. Byl jsem celkem naštvaný, protože jsem chtěl reflektor umístit na dřevěný povrch a nedovedu si představit, co by se stalo se suchým listím zavátým mezi tento povrch a reflektor. Na krabici žádné upozornění, že se nesmí umisťovat na nehořlavé povrchy (tedy, že není dostatečně chlazen) není - to je uvedeno až uvnitř v návodu.
    • Také jsem měl takový pocit jako by světlo reflektoru mírně problikávalo - nepříjemné - sáhl jsem po foťáku - namířil na reflektor a hned se mi to potvrdilo - úplnej stroboskop. (EPISTAR v pohodě).
    • Přívodní kabel mohl být delší ...

Komu vadí blikající světla - staré zářivkové trubice - ať si tento reflektor nekupuje.
    Světelný tok slušný.
    Horké - napůl světlo, napůl topení ...