Rabalux 8681

Info v obchodu59 Kč100 % • 5 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč95 % • 524 recenzíDalší informace
Info v obchodu89 Kč100 % • 6 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč86 % • 302 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma96 % • 34 938 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do týdne • 1 varianta68 Kč100 % • 280 recenzíDalší informace

plast
Energetická třída
dle použité žárovky

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Hezký výrobek. Foto odpovídá realitě.
  • , zakoupeno v Svítidla Rabalux

krásná lampa za super cenu
    kvalitní provedení
    ve stejném dekoru mám v interiéru i stropní lampy a stolní lampičky, jsem šťastná, že vše pěkně ladí :-)

• , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

hledala jsem něco s patinou, toto odpovídá, jen jsem nečekala, že bude barva mírně dozlata

Výška
Materiál difuzoru
plast
Energetická třída
dle použité žárovky

Rabalux 8681 OSLO je šarmantní venkovní nástěnné svítidlo, které spojuje moderní design s rustikálním nádechem antické bílé barvy. S nerezovým tělem a plastovým průhledným krytem dodává toto svítidlo vašemu venkovnímu prostoru eleganci a styl.

Díky krytí IP44 je svítidlo odolné proti prachu a stříkající vodě, což jej činí vhodným pro venkovní použití na terase, ve vaší zahradě nebo u vstupních dveří domu. Bez ohledu na umístění poskytuje spolehlivé osvětlení s dlouhou životností.

Je třeba poznamenat, že žárovka není součástí balení. Avšak díky naší široké nabídce máte možnost vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím. Pro dosažení dokonalého efektu doporučujeme použití retro LED žárovek. Tyto žárovky nejen dodají svítidlu vintage vzhled, ale také jsou energeticky úsporné a mají dlouhou životnost.

Rabalux 8681 OSLO je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a stylové venkovní osvětlení. Jeho kombinace moderního designu a rustikálního šarmu vytváří dokonalý doplněk pro váš venkovní prostor.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Hezký výrobek. Foto odpovídá realitě.
  • , zakoupeno v Svítidla Rabalux

krásná lampa za super cenu
    kvalitní provedení

• , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Riteli.cz

• Praktický a líbivý.
  • , zakoupeno v Feim

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Potřebovala jsem do pracovny retro svítidlo a nalezla jsem pouze ve výhodné ceně u Vás. Přestože je to venkovní svítidlo, v bílé pracovně vypadá velmi pěkně.

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

Žádné nevýhody jsme nenašli, jen překvapení, že "baňka" není skleněná, ale plastová (asi jsem si to v popisu nepřečetla)