EMOS REFLEKTOR LED 50W HOBBY studená bílá

• Poměr cena výkon
    • Již připravený kabel
    • Široký vyzařovací úhel
    • Připravený k montáži
    • Již mi párkrát sám od sebe "bliknul" - uvidíme časem...
    • Editace 3/2019 tak časem po roce začala blikat polovina diod - REKLAMACE.

Barevná teplota světla mi vyhovuje a svítivost také.
    LED reflektor je lehký a nehřeje.
    Černé provedení mi vyhovuje.
    Funguje jak má.
    Nedoporučuji.
    Zakoupeno a reklamováno v Suntech.cz

• , zakoupeno v ElPe CZ, s.r.o.

• Cena/výkon

• 50W LED odpovídá 350W normálního halogenu - svítí dobře
    • Kvalitní materiály, snad vydrží
    • Myslím si, že by mohl být menší se zachováním výkonu... nevidím, že by velikost plochy byla k něčemu dobrá
    • Velmi špatně použitelný, pokud máte ze zdi vyvedený kabel - reflektor je nutné rozebrat a upravit - náročné

Pokud máte jako já ze zdi vytažený kabel, který potřebujete zapojit do reflektoru, připravte si nervy. Reflektor je třeba rozebrat, doslova vytrhnout trafo (abyste reflektor při montáži nemuseli držet v další ruce), přes spojku spojit, znovu zapojit, namontovat a zpetně zasilikonovat vstupy kvůli vodě. Samotné šroubování krytu, když už je reflektor zapojený, je opravdu lahůdka. Nicméně se mi to povedlo a reflektor teď krásně svítí. Doufám, že vydrží než spadne chalupa :-)

Výška
LED
Materiál difuzoru
sklo
S pohybovým čidlem

Venkovní hobby reflektor EMOS je ideálním světelným zdrojem pro osvětlení větších prostor, jako jsou dvory nebo zahrady. LED reflektory mají větší odolnost a vyzařované světlo je intenzivnější než nabízí klasický halogenový reflektor. K reflektoru může být připojeno také PIR čidlo, které zajistí, že při každém pohybu se reflektor rozsvítí.   Náhrada za žárovku     350 W barva světla     studená bílá úhel vyzařování     120° rozměr     285 × 230 × 150 mm barva     černá napětí     220–240 V~ proud     242 mA frekvence     50 Hz životnost     30 000 hodin délka přívodního kabelu     30 cm materiál přívodního kabelu     guma typ přívodního kabelu     H05RN-F materiál difuzoru     sklo řada     HOBBY Kvalitní LED reflektor najde své místo v dílně, v provozu i na zahradě. Oceníte jeho světelný výkon i flexibilitu. Snoubí se v něm skvělý výkon, úsporná technologie a dlouhá životnost za příznivou cenu. Prohlédněte si i další LED reflektory od výrobců EMOS, Greenlux, Kanlux ,McLED, Theben nebo třeba LEDVANCE.

• Editace recenze 20,32019:
    • => přesně po 1roce přestal z poloviny svítit - REKLAMACE
    • Poměr cena výkon
    • Již připravený kabel
    • Široký vyzařovací úhel
    • Připravený k montáži
    • Již mi párkrát sám od sebe "bliknul" - uvidíme časem...
    • Editace 3/2019 tak časem po roce začala blikat polovina diod - REKLAMACE.

Barevná teplota světla mi vyhovuje a svítivost také.
    LED reflektor je lehký a nehřeje.
    Černé provedení mi vyhovuje.
    Funguje jak má.
    Nedoporučuji.
    Zakoupeno a reklamováno v Suntech.cz

• , zakoupeno v ElPe CZ, s.r.o.

• Cena/výkon

• 50W LED odpovídá 350W normálního halogenu - svítí dobře