Massive Philips 71825/01/65

Materiál
plast
S pohybovým čidlem

• , zakoupeno v Osvětlenísvítidla.cz

• I když jsem zakoupil poměrně levný výrobek, ve stavu jaké jsem ho obdržel jsem se nesetkal.Výrobek byl bez elektr. drátů, je k tomu potřeba přikoupit el. dráty a když jsem to ukazoval elektrikářovi, tak mi sdělil, že zabudoval hodně podobných výrobků, ale zboží demontované a dodané v takovém stavu, viděl jenom 1x, a to lustr.

Tragédie.

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

potřebovala jsem přizpůsobit světlo k jinému,našla jsem ho ve vašem obchodě za velmi dobrou cenu :-)

• cena, provedení výrobku

černé
Materiál
plast
S pohybovým čidlem

Zahrada je nedílnou součástí domova. Osvětlení v této oblasti se využívá ke zvýrazněné zahradních cestiček, osvětlení schodišť a příjezdové cesty nebo k vytvoření útulného prostředí během letního grilování. Svítidlo z kolekce venkovních svítidel Massive je pečlivě vyvinuto a zkonstruováno tak, aby bylo bezpečné a dlouhodobě odolné za všech podmínek počasí. Ke svítidlu doporučujeme pořídit kvalitní žárovky. Vybírat můžete ze širokého sortimentu úsporných LED žárovek E27 nebo halogenových žárovek s paticí E27. Podívejte se i na další svítidla s objímkou E27. Podívejte se i na další venkovní osvětlení Philips.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Osvětlenísvítidla.cz

Tragédie.

• cena, provedení výrobku
  • , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Průhledná část je také z plastu
  • , zakoupeno v MALL.CZ

velikostní parametry neodpovídají udaným

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• světlo splnilo mé představy o levném plastovém osvětlení

• levné

ok

• cena, vzhled
    • materiál

vzhledově pěkný výrobek za velice slušnou cenu

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Přesně takové jsem potřebovala, plně vyhovuje.

Dobrý obchod.